Leden 2013

Co dělat když se nudíš?

30. ledna 2013 v 17:02 | *Ann*
Každému z nás se to už určitě aspoň jednou stalo. Nevíš co dělat,nudíš se. Na FB nikdo není a ty přemýšlíš do čeho rýpnout. Zkusím ti dát pár tipů jak se zabavit. Usmívající se


Zavzpomínej si
Máte doma fotky a videa z tvého dětství na které ráda vzpomínáš? Super! Nad spoustou fotek se zasměješ,když si je budeš prohlížet s rodiči můžou ti k té fotce říct i nějaký zážitek. A videa,která tvůj tatínek pečlivě natáčel a střádal jsou ještě lepší! Nad některými mými jsem se lámala smíchy a nebo si říkala jak jsme byly s bráškou roztomilí :). Tak šup šup pod deku a vzpomínáme..

Skype :D
Že nevíš co to je? Tak to ti doporučuji to rychle honem zjistit! Stáhni si tenhle prográmek zadarmo na stahuj.cz a volej si zdarma s lidmi z celého světa! Přidej si do kontaktů pár kámošů a můžeš rozjet skupinové hovory s partičkou,veselé volání s kámošem a nebo důvěrné klábosení s kámoškou. Ano,naživo je to lepší ale když není setkání možné a každý jste jinde tak zapni PC a skypuj!

Tvoje království
Rozhlédni se po svém pokoji. Nezdají se ti ty plakáty už okoukané a nástěnka přeplácaná? Nepřijde ti tvůj stůl jako po atomovém výbuchu? A co ten prach na poličkách a hromady ,,pokladů" pod postelí? Zkus třeba vyrobit nějaké pěkné dekorace,přemístit nábytek a vyzdobit zdi. A jestli se ti nechce nic měnit tak si aspoň ukliď,nechceš přece aby mamka vyváděla! :)

Tanči a zpívej
Máš chuť se pořádně vyřádit? Tak si pusť nějakou super pecku a tanči,blbni,vem si do ruky hřeben a zpívej na play-back...prostě na chvíli úplně zapomeň na okolí a rozjeď si svojí taneční show v rytmu tvojí oblíbené písničky! Klidně to rozbal na písničku z tvého dětství,na kterou jsi dokázala celé hodiny tancovat na dětské diskotéce v Egyptě nebo na Mácháči. :D A že radši zpíváš? Žádný problém najdi si na netu karaoke stránky nebo aplikaci a tvoje pěvecké umění může vyjít na povrch!

To je jen hodně malá část věcí které můžeš dělat! Popusť uzdu fantazii a hlavně NENUĎ SE! :)

Ps:zítra pololetní vysvědčení :) jak bude vypadat u vás?

*Ann*

Začínající blogerka :)

30. ledna 2013 v 13:12 | Ann
Ahoj,
na úvod mého prvního článku bych se Vám chtěla představit. Jmenuji se Anna,na blogu pod články se budu podepisovat *Ann*. Je mi 12 let a blog jsem si založila,protože jsem si chtěla vyzkoušet co blogování obnáší a zda mě to bude bavit.

Miluji tanec,hudbu a své kamarády a rodinu Usmívající se. Tancuji 4.rokem styly street dance a hiphop. Mám tak 5 opravdových kamaádek kterým bych se svěřila,mezi mé kamarády patří spíš kluci,je s nimi větší sranda a dívají se na svět jiným,lepším pohledem. Moji kamarádi mě popisují jako bláznivou,vtipnou,sebevědomou a milou. Jdu si za svým snem a žiju si svůj život..

Na mém blogu se budu snažit zaujmout hlavně osoby stejného pohlaví Mrkající Pokud se rozhodnu s blogováním pokračovat najdete zde recenze na kosmetiku,filmy i knihy,tipy na všechno možné,mé úvahy i deníček,články o kosmetice,modě i vztazích mezi lidmi. Pokusím se přidávat pravidelně,originální a smysluplné články. Budu velice ráda,pokud se po přečtení tohoto článku stanete mými věrnými čtenáři a díky vám zůstanu v blogovém světě.Usmívající se


Hezký lednový den!
*Ann*